Formularz rejestracyjny

Klasa programistyczna

Klasa programistyczna jest przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą się nauczyć języka przyszłości. We współczesnym świecie nie sposób uciec od programowania. Już w szkole warto zacząć przygodę z programowaniem, algorytmami i logicznym myśleniem. Wszystko po to, żeby w przyszłości łatwiej odnaleźć się w technologicznie rozwiniętym świecie, wzmocnić swoją pozycje na rynku pracy, rozwijać swoje zdolności, ułatwić sobie naukę i pracę za pomocą programowania, a przede wszystkim dobrze się bawić !

W ramach nauki kodowania poznamy m.in. język C++ oraz nauczymy się programu Blender, który służy do tworzenia, modelowania i animacji grafiki trójwymiarowej. Aplikacja wyposażona jest we własny silnik graficzny, pozwalający przygotować gry i interaktywne prezentacje.

„Nauka pisania programów to gimnastyka dla mózgu. Pozwala wypracować umiejętność efektywnego myślenia o rzeczach niezwiązanych z informatyką” – Bill Gates

Jeżeli uważasz, że to jest za trudne dla Ciebie – obejrzyj ten film www.youtube.com/watch. Więcej informacji na naszym fanpage’u www.facebook.com/kodowanie.

Wysokość czesnego: 330,- zł. miesięcznie. Wpisowe: 450,-zł.

klasa programistyczna